Zoeken

108 appartementen Vijverhorst duurzaam verbeterd

Afgelopen week hebben wij het complex Vijverhorst opgeleverd aan Woningcorporatie Portaal. De appartementen in het complex Vijverhorst zijn van volledig gerenoveerd en van energielabel D/E naar A gegaan.

IMG_0052.JPEG

Renovatie

In Nijmegen hebben we voor Woningcorporatie Portaal 108 appartementen beter geïsoleerd, de ventilatie en brandveiligheid aangepakt en de installaties verbeterd/vernieuwd. Ook is een deel van de keukens, badkamers en toiletten vervangen. Een mooi project waar we afgelopen jaar met ons team aan hebben gewerkt. 

Inmiddels hebben de bewoners door de renovatie een energiezuinigere, veilige en comfortabele woning gekregen. 

Samenwerking

Veluwezoom Verkerk is een van de ketenpartners van Woningcorporatie Portaal. Door deze samenwerking 

Voor meer informatie over deze ketensamenwerking, klik hier.