In opdracht van Woningcorporatie Portaal realiseren wij 33 studio's (30 kleine appartementen en 3 gemeenschappelijke ruimtes - woonkamer/keuken). Inmiddels zijn de bouwwerkzaamheden gestart.
Inmiddels is de bouw gestart van 33 appartementen (30 kleine appartementen en 3 gemeenschappelijke ruimtes - woonkamer/keuken). De appartementen worden verhuurd aan Reinaerde Zorg. Om deze reden zullen ze worden ingericht als zorgappartementen. Reinaerde biedt huisvesting aan mensen met een lichte tot matige verstandelijke beperking.
Uniek aan dit project is dat de appartementen zo gebouwd worden dat ze, eventueel in de toekomst, weer omgebouwd kunnen worden naar reguliere sociale huurwoningen.
Bij dit project wordt ook een bergingscomplex gerealiseerd.
Het dak van het appartementencomplex wordt voorzien van 200 PV-panelen.
Qua warmte wordt het complex aangesloten op stadsverwarming.
Aan de gevel van het appartementencomplex komt voornamelijk metalen gevelbekleding, aangevuld met houten geveldelen. Hiermee krijgt het complex een eigentijds uiterlijk.